| Jméno | Účel | Vypršení |
|---|---|---|
| show_cookie_message | Ukládá informaci o potřebě zobrazení cookie lišty | 1 rok |
| __zlcmid | Tento soubor cookie se používá k uložení identity návštěvníka během návštěv a preference návštěvníka deaktivovat naši funkci živého chatu. | 1 rok |
| __cfruid | Tento soubor cookie je součástí služeb poskytovaných společností Cloudflare – včetně vyrovnávání zátěže, doručování obsahu webových stránek a poskytování připojení DNS pro provozovatele webových stránek. | relace |
| _auth | Zajišťuje bezpečnost procházení návštěvníků tím, že zabraňuje padělání požadavků mezi stránkami. Tento soubor cookie je nezbytný pro bezpečnost webu a návštěvníka. | 1 rok |
| csrftoken | Pomáhá předcházet útokům Cross-Site Request Forgery (CSRF). | 1 rok |
| PHPSESSID | Zachovává stav uživatelské relace napříč požadavky na stránky. | relace |
| rc::a | Tento soubor cookie se používá k rozlišení mezi lidmi a roboty. To je výhodné pro web, aby vytvářet platné zprávy o používání jejich webových stránek. | persistentní |
| rc::c | Tento soubor cookie se používá k rozlišení mezi lidmi a roboty. | relace |
| AWSALBCORS | Registruje, který server-cluster obsluhuje návštěvníka. To se používá v kontextu s vyrovnáváním zátěže, aby se optimalizovala uživatelská zkušenost. | 6 dnů |
| 18plus_allow_access# | Ukládá informaci o odsouhlasení okna 18+ pro web. | neznámý |
| 18plus_cat# | Ukládá informaci o odsouhlasení okna 18+ pro kategorii. | neznámý |
| bs_slide_menu | neznámý | |
| left_menu | Ukládá informaci o způsobu zobrazení levého menu. | neznámý |
Tel: 608 979 799, 602 703 244 e-mail: autex@autex.cz Doprava zdarma od 2.000,- Kč! Záruka nejnižších cen! Technická podpora!
Úvod » Reproduktory do auta » 165 MM ( 6" ) » ESX QXF6.2C - 2-pásmové komponentní reproduktory ESX do <span>Fiat Ducato III</span>, <span>Citroën Jumper II, Peugeot Boxer II, 16 cm, 90 W RMS
| Výrobce: | ESX | ||
S přesně padnoucím dvoupásmovým reproduktorovým systémem QUANTUM QXF6.2C pro populární platformu Fiat Ducato lze rychle a snadno implementovat upgrade zvuku prostřednictvím instalace plug & play.
Vylepšení oproti původním reproduktorům je úžasné a zajišťuje optimální a uvolněný zvuk zejména na dlouhých cestách.
Lehké basové-středobasové reproduktory s ABS košem perfektně pasují do originálních otvorů vozidla bez dalších adaptérových kroužků. Ty poskytují silné basy až do 50 Hz.V horní části koše je integrovaná zásuvka pro připojení originálních reproduktorových kabelů ve vozidle.
S ohromujícím stupněm účinnosti 93 dB a zátěžovou impedancí 3 ohmy je Kompo-Set radost používat na jakémkoli rádiu nebo zesilovači.
Kompatibilita:
Fiat Ducato III (typ 250, od roku 2006), Ducato IV (typ 290, od roku 2015)
Citroën Jumper II (typ 250, od roku 2006), Jumper III (typ 290, od roku 2015)
Peugeot Boxer II (typ 250, od roku 2006), Boxer III (typ 290, od roku 2015)
Parametry Reproduktorů :
| Kód produktu : | QXF6.2C |
| Typ reproduktorů : | 2-pásmové komponentní |
| Zatížitelnost RMS / MAX : | 90 / 180 W |
| Impedance : | 3 Ω |
| Průměr středobasového reproduktoru : | 160 mm |
| Průměr výškového reproduktoru : | 25 mm |
| Materiál výškového reproduktoru: | Hliník |
| Frekvenční výhybka součástí balení : | ANO |
| Frekvenční rozsah : | 50 - 24.000 Hz |
| Speciální příslušenství : | - |
| Citlivost : | 93 dB |
| Vnější průměr : | 160 mm |
| Vnitřní průměr : | 155 mm |
| Instalační hloubka : | 51 mm |
| Materiál membrány : | Papírový kužel |
| Značka / výrobce : | ESX |
![]()
Vytvořeno systémem www.webareal.cz