| Jméno | Účel | Vypršení |
|---|---|---|
| show_cookie_message | Ukládá informaci o potřebě zobrazení cookie lišty | 1 rok |
| __zlcmid | Tento soubor cookie se používá k uložení identity návštěvníka během návštěv a preference návštěvníka deaktivovat naši funkci živého chatu. | 1 rok |
| __cfruid | Tento soubor cookie je součástí služeb poskytovaných společností Cloudflare – včetně vyrovnávání zátěže, doručování obsahu webových stránek a poskytování připojení DNS pro provozovatele webových stránek. | relace |
| _auth | Zajišťuje bezpečnost procházení návštěvníků tím, že zabraňuje padělání požadavků mezi stránkami. Tento soubor cookie je nezbytný pro bezpečnost webu a návštěvníka. | 1 rok |
| csrftoken | Pomáhá předcházet útokům Cross-Site Request Forgery (CSRF). | 1 rok |
| PHPSESSID | Zachovává stav uživatelské relace napříč požadavky na stránky. | relace |
| rc::a | Tento soubor cookie se používá k rozlišení mezi lidmi a roboty. To je výhodné pro web, aby vytvářet platné zprávy o používání jejich webových stránek. | persistentní |
| rc::c | Tento soubor cookie se používá k rozlišení mezi lidmi a roboty. | relace |
| AWSALBCORS | Registruje, který server-cluster obsluhuje návštěvníka. To se používá v kontextu s vyrovnáváním zátěže, aby se optimalizovala uživatelská zkušenost. | 6 dnů |
| 18plus_allow_access# | Ukládá informaci o odsouhlasení okna 18+ pro web. | neznámý |
| 18plus_cat# | Ukládá informaci o odsouhlasení okna 18+ pro kategorii. | neznámý |
| bs_slide_menu | neznámý | |
| left_menu | Ukládá informaci o způsobu zobrazení levého menu. | neznámý |
Tel: 608 979 799, 602 703 244 e-mail: autex@autex.cz Doprava zdarma od 2.000,- Kč! Záruka nejnižších cen! Technická podpora!
Úvod » Reproduktory do auta » 165 MM ( 6" ) » ESX QXS6.3C - <p>2.1-pásmové komponentní reproduktory obsahující středový reproduktor ESX do <span>Mercedes-Benz Sprinter W907 roku 2018</span></p>
| Výrobce: | ESX | ||
Špatný zvuk v Mercedesu Sprinter? Pomoci může přesně padnoucí 2pásmový dveřní systém reproduktorů ESX QUANTUM QXS6.3C s odpovídajícím širokopásmovým středovým reproduktorem pro palubní desku. Velmi kvalitní sada se snadno instaluje i pro neprofesionály díky promyšleným parametrům plug+play. Oproti původním reproduktorům je vylepšení jasně slyšitelné a zajišťuje relaxaci na každé cestě. Lehké středobasové měniče ESX s ABS koši perfektně pasují do originálních dveřních otvorů bez dalších adaptačních kroužků. 16cm basové reproduktory poskytují silné basy až do 50 Hz.
Na koších jsou integrované zásuvky pro umístění konektorů reproduktorů, které jsou ve vozidle namontovány z výroby. S ohromující účinností 93dB/2,83V/1m a zatěžovací impedancí 3 ohmy je s 2-pásmovou komponentní sadou ESX Quantum radost hrát.
Středový reproduktor má stejně kvalitní membránu vyztuženou vlákny jako basový reproduktor a oproti původnímu středovému má výrazně vylepšenou reprodukci hlasu ve středním pásmu, což je důležité zejména pro řeč a zpěv. Středový reproduktor ESX je samozřejmě vybaven funkcí SOS integrovanou ve vozidle. V rozsahu výšek jsou použity osvědčené 25mm neodymové výškové reproduktory s hedvábnou tkaninou. Hrají velmi čistě a s vysokým rozlišením až 24 000 Hz. V propojovacím kabelu je integrován 6 dB kabelový filtr, který zajišťuje velmi čisté oddělení při 3500 Hz.
Parametry Reproduktorů :
| Kód produktu : | QXS6.3C |
| Typ reproduktorů : | 2.1-pásmové komponentní + středový |
| Zatížitelnost RMS / MAX : | 90 / 180 W |
| Impedance : | 3 Ω |
| Průměr středobasového reproduktoru : | 160 mm |
| Průměr výškového reproduktoru : | 25 mm |
| Materiál výškového reproduktoru: | Látkový neodýmový |
| Středového reproduktor: | FUNKCE SOS |
| Frekvenční výhybka součástí balení : | ANO |
| Frekvenční rozsah : | 50 - 24.000 Hz |
| Citlivost 2,83V/1 : | 93dB |
| Vnější průměr : | 160 mm |
| Vnitřní průměr : | 155 mm |
| Instalační hloubka : | 51 mm |
| Materiál membrány : | Papírový kužel vyztužený vlákny |
| Značka / výrobce : | ESX |
![]()
Vytvořeno systémem www.webareal.cz