| Jméno | Účel | Vypršení |
|---|---|---|
| show_cookie_message | Ukládá informaci o potřebě zobrazení cookie lišty | 1 rok |
| __zlcmid | Tento soubor cookie se používá k uložení identity návštěvníka během návštěv a preference návštěvníka deaktivovat naši funkci živého chatu. | 1 rok |
| __cfruid | Tento soubor cookie je součástí služeb poskytovaných společností Cloudflare – včetně vyrovnávání zátěže, doručování obsahu webových stránek a poskytování připojení DNS pro provozovatele webových stránek. | relace |
| _auth | Zajišťuje bezpečnost procházení návštěvníků tím, že zabraňuje padělání požadavků mezi stránkami. Tento soubor cookie je nezbytný pro bezpečnost webu a návštěvníka. | 1 rok |
| csrftoken | Pomáhá předcházet útokům Cross-Site Request Forgery (CSRF). | 1 rok |
| PHPSESSID | Zachovává stav uživatelské relace napříč požadavky na stránky. | relace |
| rc::a | Tento soubor cookie se používá k rozlišení mezi lidmi a roboty. To je výhodné pro web, aby vytvářet platné zprávy o používání jejich webových stránek. | persistentní |
| rc::c | Tento soubor cookie se používá k rozlišení mezi lidmi a roboty. | relace |
| AWSALBCORS | Registruje, který server-cluster obsluhuje návštěvníka. To se používá v kontextu s vyrovnáváním zátěže, aby se optimalizovala uživatelská zkušenost. | 6 dnů |
| 18plus_allow_access# | Ukládá informaci o odsouhlasení okna 18+ pro web. | neznámý |
| 18plus_cat# | Ukládá informaci o odsouhlasení okna 18+ pro kategorii. | neznámý |
| bs_slide_menu | neznámý | |
| left_menu | Ukládá informaci o způsobu zobrazení levého menu. | neznámý |
Tel: 608 979 799, 602 703 244 e-mail: autex@autex.cz Doprava zdarma od 2.000,- Kč! Záruka nejnižších cen! Technická podpora!
Úvod » Reproduktory do auta » 165 MM ( 6" ) » ESX QXS6.3C - <p>2-pásmové komponentní reproduktory ESX do <span>Ford Transit z roku 2014, Ford Tourneo z roku 2016</span></p>
| Výrobce: | ESX | ||
ESX nabízí reproduktorový systém pro oblast dveří, který lze snadno dovybavit pro velmi oblíbené obytné vozy Ford Transit & Tourneo. 2-pásmový komponentní systém ze série QUANTUM je vysoce odolný s 90 nebo 180 watty a poskytuje nejlepší hudební doprovod, zejména na dlouhých cestách. Lehké středobasové reproduktory s ABS košem perfektně pasují do originálních otvorů vozidla bez dalších adaptérových kroužků. V košíku je integrovaná zásuvka pro připojení originálních továrních kabelových zástrček.
Středobasový měnič se zesílenou a vodoodpudivou membránou je vybaven velmi velkým 13 uncovým feritovým magnetem. Okázalý pohon spolu se záměrně nízkou impedancí 3 ohmy vede k velmi dobré účinnosti 93 dB při 2,83V/1m. V kombinaci s osvědčeným 25mm látkovým výškovým reproduktorem s neodymovým pohonem rozvíjí komponentový systém QXT6.2C neuvěřitelně živou radost z hraní na jakémkoli rádiu nebo zesilovači.
Integrované 6dB výhybky pro středobasové měniče
6dB kabelové výhybky pro výškové reproduktory
Parametry Reproduktorů :
| Kód produktu : | QXT6.2C |
| Typ reproduktorů : | 2-pásmové komponentní |
| Zatížitelnost RMS / MAX : | 90 / 180 W |
| Impedance : | 3 Ω |
| Průměr středobasového reproduktoru : | 160 mm |
| Průměr výškového reproduktoru : | 25 mm |
| Materiál výškového reproduktoru: | Látkový neodýmový |
| Frekvenční výhybka součástí balení : | ANO |
| Frekvenční rozsah : | 50 - 24.000 Hz |
| Citlivost 2,83V/1m : | 93dB |
| Vnější průměr : | 160 mm |
| Vnitřní průměr : | 155 mm |
| Instalační hloubka : | 51 mm |
| Materiál membrány : | Papírový kužel vyztužený vlákny |
| Značka / výrobce : | ESX |
![]()
Vytvořeno systémem www.webareal.cz