| Jméno | Účel | Vypršení |
|---|---|---|
| show_cookie_message | Ukládá informaci o potřebě zobrazení cookie lišty | 1 rok |
| __zlcmid | Tento soubor cookie se používá k uložení identity návštěvníka během návštěv a preference návštěvníka deaktivovat naši funkci živého chatu. | 1 rok |
| __cfruid | Tento soubor cookie je součástí služeb poskytovaných společností Cloudflare – včetně vyrovnávání zátěže, doručování obsahu webových stránek a poskytování připojení DNS pro provozovatele webových stránek. | relace |
| _auth | Zajišťuje bezpečnost procházení návštěvníků tím, že zabraňuje padělání požadavků mezi stránkami. Tento soubor cookie je nezbytný pro bezpečnost webu a návštěvníka. | 1 rok |
| csrftoken | Pomáhá předcházet útokům Cross-Site Request Forgery (CSRF). | 1 rok |
| PHPSESSID | Zachovává stav uživatelské relace napříč požadavky na stránky. | relace |
| rc::a | Tento soubor cookie se používá k rozlišení mezi lidmi a roboty. To je výhodné pro web, aby vytvářet platné zprávy o používání jejich webových stránek. | persistentní |
| rc::c | Tento soubor cookie se používá k rozlišení mezi lidmi a roboty. | relace |
| AWSALBCORS | Registruje, který server-cluster obsluhuje návštěvníka. To se používá v kontextu s vyrovnáváním zátěže, aby se optimalizovala uživatelská zkušenost. | 6 dnů |
| 18plus_allow_access# | Ukládá informaci o odsouhlasení okna 18+ pro web. | neznámý |
| 18plus_cat# | Ukládá informaci o odsouhlasení okna 18+ pro kategorii. | neznámý |
| bs_slide_menu | neznámý | |
| left_menu | Ukládá informaci o způsobu zobrazení levého menu. | neznámý |
Tel: 608 979 799, 602 703 244 e-mail: autex@autex.cz Doprava zdarma od 2.000,- Kč! Záruka nejnižších cen! Technická podpora!
Úvod » Reproduktory do auta » FOCAL IS VW 155 - 2-pásmové komponentní 155 mm reproduktory pro vozy Volkswagen, Škoda, Seat, 100 W max., 92 dB, 2 Ω
| Výrobce: | Focal | ||
Jedná se o přímou náhradu za OEM reproduktory od renomovaného výrobce Focal pro vozy Volkswagen, Seat, Škoda. Tyto reproduktory disponují vysokou citlivostí a v kombinaci s 2Ω impedancí jde i na originálním rádiu o absolutní zážitek. Hutná basová složka a detailní výškové reproduktory vytvoří ve Vašem voze příjemnou zvukovou scénu.
Originální konektory přesně pasují do těchto reproduktorů. Součástí balení je také instalační materiál s plaketkou Focal
| Kód produktu : | KIT IS VW 155 |
| Typ reproduktorů : | 2-pásmové komponentní |
| Určeno pro vozy : | Volkswagen, Seat, Škoda |
| Zatížitelnost RMS / MAX : | 50W / 100W |
| Impedance : | 2 Ω |
| Průměr středobasového reproduktoru : | 155 mm |
| Průměr středotónového reproduktoru : | - |
| Průměr výškového reproduktoru : | - |
| Frekvenční výhybka součástí balení : | - |
| Frekvenční rozsah : | 70 Hz - 20 kHz |
| Krycí mřížka v sadě : | NE |
| Speciální příslušenství : | - |
| Plug & Play instalace : | ANO |
| Materiál membrány: | Polyglass |
| SPL (2.83V/1m) : | 92 dB |
| Vnější průměr : | Shodné s OEM reproduktorem |
| Vnitřní průměr : | Shodné s OEM reproduktorem |
| Instalační hloubka : | Shodné s OEM reproduktorem |
| Modely a kompatibilní systémy | ODKAZ ZDE |
| Značka / výrobce : | Focal |
![]()
Vytvořeno systémem www.webareal.cz