| Jméno | Účel | Vypršení |
|---|---|---|
| show_cookie_message | Ukládá informaci o potřebě zobrazení cookie lišty | 1 rok |
| __zlcmid | Tento soubor cookie se používá k uložení identity návštěvníka během návštěv a preference návštěvníka deaktivovat naši funkci živého chatu. | 1 rok |
| __cfruid | Tento soubor cookie je součástí služeb poskytovaných společností Cloudflare – včetně vyrovnávání zátěže, doručování obsahu webových stránek a poskytování připojení DNS pro provozovatele webových stránek. | relace |
| _auth | Zajišťuje bezpečnost procházení návštěvníků tím, že zabraňuje padělání požadavků mezi stránkami. Tento soubor cookie je nezbytný pro bezpečnost webu a návštěvníka. | 1 rok |
| csrftoken | Pomáhá předcházet útokům Cross-Site Request Forgery (CSRF). | 1 rok |
| PHPSESSID | Zachovává stav uživatelské relace napříč požadavky na stránky. | relace |
| rc::a | Tento soubor cookie se používá k rozlišení mezi lidmi a roboty. To je výhodné pro web, aby vytvářet platné zprávy o používání jejich webových stránek. | persistentní |
| rc::c | Tento soubor cookie se používá k rozlišení mezi lidmi a roboty. | relace |
| AWSALBCORS | Registruje, který server-cluster obsluhuje návštěvníka. To se používá v kontextu s vyrovnáváním zátěže, aby se optimalizovala uživatelská zkušenost. | 6 dnů |
| 18plus_allow_access# | Ukládá informaci o odsouhlasení okna 18+ pro web. | neznámý |
| 18plus_cat# | Ukládá informaci o odsouhlasení okna 18+ pro kategorii. | neznámý |
| bs_slide_menu | neznámý | |
| left_menu | Ukládá informaci o způsobu zobrazení levého menu. | neznámý |
Tel: 608 979 799, 602 703 244 e-mail: autex@autex.cz Doprava zdarma od 2.000,- Kč! Záruka nejnižších cen! Technická podpora!
Úvod » Reproduktory do auta » FOCAL K2 Power ES 165 K2S - 2-pásmové komponentní reproduktory špičkové kvality
| Výrobce: | FOCAL | ||
Systém ES 165 K2S se skládá ze dvou velmi kompaktních 6 1/2” (165 mm) basových reproduktorů. Novinkou této čtvrté generace sad K2 Power je tenký profil reproduktorových měničů, který jim dává malou hloubku 2 1/4” (58 mm), aby získaly kompaktnost bez ztráty energie. S výjimečnou úrovní zvuku nabízí tato sada na svou velikost bezkonkurenční výkon.
Stejně jako všechny ostatní sady K2 Power má ES 165 K2S ikonický kužel K2 z aramidových vláken . Tato inovace Focal ve svém okamžitě rozpoznatelném žlutém plášti kombinuje tuhost, lehkost a tlumení, tři základní prvky vysoce výkonného reproduktoru. Zvuk je čistý a silný.
Dva výškové reproduktory TKME s obrácenou kopulí ve tvaru „M“, také vyrobené z aramidových vláken, poskytují hladké a přesné výšky. Jsou kombinovány s bi-amplifikovatelnými audiofilními výhybkami, které zajišťují optimální ovládání vysokých frekvencí.
Sada obsahuje také hliníkové mřížky.
| Kód produktu : | ES 165 K2S |
| Typ reproduktorů : | 2-pásmové komponentní , K2 Power Série EVO |
| Zatížitelnost RMS / MAX : | 70W / 140W |
| Impedance : | 2 Ω |
| Průměr středobasového reproduktoru : | 165 mm |
| Průměr výškového reproduktoru : | 25 mm |
| Frekvenční výhybka součástí balení : | ANO |
| Frekvenční rozsah : | 60Hz - 22kHz |
| Rezonanční frekvence : | 60 Hz |
| SPL (2.83V/1m) : | 88 dB |
| Vnější průměr : | 165 mm |
| Vnitřní průměr : | 142,1 mm |
| Instalační hloubka : | 58 mm |
| Značka / výrobce : | Focal |
![]()
Vytvořeno systémem www.webareal.cz