| Jméno | Účel | Vypršení |
|---|---|---|
| show_cookie_message | Ukládá informaci o potřebě zobrazení cookie lišty | 1 rok |
| __zlcmid | Tento soubor cookie se používá k uložení identity návštěvníka během návštěv a preference návštěvníka deaktivovat naši funkci živého chatu. | 1 rok |
| __cfruid | Tento soubor cookie je součástí služeb poskytovaných společností Cloudflare – včetně vyrovnávání zátěže, doručování obsahu webových stránek a poskytování připojení DNS pro provozovatele webových stránek. | relace |
| _auth | Zajišťuje bezpečnost procházení návštěvníků tím, že zabraňuje padělání požadavků mezi stránkami. Tento soubor cookie je nezbytný pro bezpečnost webu a návštěvníka. | 1 rok |
| csrftoken | Pomáhá předcházet útokům Cross-Site Request Forgery (CSRF). | 1 rok |
| PHPSESSID | Zachovává stav uživatelské relace napříč požadavky na stránky. | relace |
| rc::a | Tento soubor cookie se používá k rozlišení mezi lidmi a roboty. To je výhodné pro web, aby vytvářet platné zprávy o používání jejich webových stránek. | persistentní |
| rc::c | Tento soubor cookie se používá k rozlišení mezi lidmi a roboty. | relace |
| AWSALBCORS | Registruje, který server-cluster obsluhuje návštěvníka. To se používá v kontextu s vyrovnáváním zátěže, aby se optimalizovala uživatelská zkušenost. | 6 dnů |
| 18plus_allow_access# | Ukládá informaci o odsouhlasení okna 18+ pro web. | neznámý |
| 18plus_cat# | Ukládá informaci o odsouhlasení okna 18+ pro kategorii. | neznámý |
| bs_slide_menu | neznámý | |
| left_menu | Ukládá informaci o způsobu zobrazení levého menu. | neznámý |
Tel: 608 979 799, 602 703 244 e-mail: autex@autex.cz Doprava zdarma od 2.000,- Kč! Záruka nejnižších cen! Technická podpora!
Úvod » Reproduktory do auta » FOCAL K2 Power ES 165 KX3E - 3-pásmové komponentní reproduktory špičkové, nekompromisní kvality
| Výrobce: | FOCAL | ||
ES 165 KX3E je audio sada do auta sestávající ze dvou 6 1/2” (165 mm) basových reproduktorů a dvou 3” (80 mm) středových pásem, které pokrývají široké frekvenční spektrum, od bohatých, dynamických středů až po hluboké, přesné basy.
Měniče reproduktorů jsou osazeny ikonickým kuželem Focal K2 z aramidového vlákna, exkluzivním kuželem zaměřeným na výkon pro hluboký, silný a dokonale definovaný zvuk.
Pro dokonalou reprodukci výšek a středů sada obsahuje výškové reproduktory Focal FRAK vyrobené z hliníku/hořčíku s exkluzivním profilem ve tvaru „M“. Poskytují ultra-realistický, křišťálově čistý zvuk. Ve spojení s bi-amplifikovatelnými audiofilními výhybkami a úhlovými držáky se výškové reproduktory bez problémů vejdou do prostoru pro cestující a zajistí dokonalý zvuk v autě.
| Kód produktu : | ES 165 KX3E |
| Typ reproduktorů : | 3-pásmové komponentní , K2 Power Série Evo |
| Zatížitelnost RMS / MAX : | 120W / 240W |
| Impedance : | 4 Ω |
| Průměr středobasového reproduktoru : | 165 mm |
| Průměr středotónového reproduktoru : | 80 mm |
| Průměr výškového reproduktoru : | 25 mm |
| Frekvenční výhybka součástí balení : | ANO |
| Frekvenční rozsah : | 45Hz - 32kHz |
| Krycí mřížka v sadě : | ANO |
| Rezonanční frekvence : | 54 Hz |
| SPL (2.83V/1m) : | 93 dB |
| Vnější průměr : | 165 mm |
| Vnitřní průměr : | 142,1 mm |
| Instalační hloubka : | 76 mm |
| Značka / výrobce : | Focal |
![]()
Vytvořeno systémem www.webareal.cz