| Jméno | Účel | Vypršení |
|---|---|---|
| show_cookie_message | Ukládá informaci o potřebě zobrazení cookie lišty | 1 rok |
| __zlcmid | Tento soubor cookie se používá k uložení identity návštěvníka během návštěv a preference návštěvníka deaktivovat naši funkci živého chatu. | 1 rok |
| __cfruid | Tento soubor cookie je součástí služeb poskytovaných společností Cloudflare – včetně vyrovnávání zátěže, doručování obsahu webových stránek a poskytování připojení DNS pro provozovatele webových stránek. | relace |
| _auth | Zajišťuje bezpečnost procházení návštěvníků tím, že zabraňuje padělání požadavků mezi stránkami. Tento soubor cookie je nezbytný pro bezpečnost webu a návštěvníka. | 1 rok |
| csrftoken | Pomáhá předcházet útokům Cross-Site Request Forgery (CSRF). | 1 rok |
| PHPSESSID | Zachovává stav uživatelské relace napříč požadavky na stránky. | relace |
| rc::a | Tento soubor cookie se používá k rozlišení mezi lidmi a roboty. To je výhodné pro web, aby vytvářet platné zprávy o používání jejich webových stránek. | persistentní |
| rc::c | Tento soubor cookie se používá k rozlišení mezi lidmi a roboty. | relace |
| AWSALBCORS | Registruje, který server-cluster obsluhuje návštěvníka. To se používá v kontextu s vyrovnáváním zátěže, aby se optimalizovala uživatelská zkušenost. | 6 dnů |
| 18plus_allow_access# | Ukládá informaci o odsouhlasení okna 18+ pro web. | neznámý |
| 18plus_cat# | Ukládá informaci o odsouhlasení okna 18+ pro kategorii. | neznámý |
| bs_slide_menu | neznámý | |
| left_menu | Ukládá informaci o způsobu zobrazení levého menu. | neznámý |
Tel: 608 979 799, 602 703 244 e-mail: autex@autex.cz Doprava zdarma od 2.000,- Kč! Záruka nejnižších cen! Technická podpora!
Úvod » Reproduktory do auta » 165 MM ( 6" ) » Focal IC FORD 165 - 2-pásmové Koaxiální 165mm reproduktory pro vozy Ford
| Výrobce: | Focal | ||
✚ set obsahuje vyšší třídu koaxiálních reproduktorů renomované značky Focal
✚ přesná náhrada originálu zvukově navržená i pro originální autorádio
✚ jedná se o reproduktory s vysokou citlivostí
✚ při montáži není obvykle potřeba žádné další příslušenství - tvar a konektory jsou přímo určené pro daný vůz
✚ reproduktory se nainstalují na místo původních, zůstává zachována originální mřížka
✚ výškový reproduktor přesně tvarově shodný s originálem
✚ součástí setu jsou i tlumící materiály, nýty a plaketka Focal
Set obsahuje
✔ 1 pár koaxiálních reproduktorů Focal IC Ford 165
✔ 2 ks hliníkového tlumící plátu
✔ 2 ks akustická samolepící pěna CTK LineFix7 50 x 40 cm určená jako výplň mezi plast tapecírunku a dveře
Parametry reproduktorů
| Typ reproduktorů : | 2-pásmové koaxiální |
| Zatížitelnost RMS / MAX : | 60 / 120 W |
| Impedance : | 2 Ω |
| Průměr středobasového reproduktoru : | 165 mm |
| Průměr výškového reproduktoru : | - |
| Frekvenční výhybka součástí balení : | - |
| Frekvenční rozsah : | 60 - 20.000 Hz |
| Krycí mřížka v sadě : | NE |
| Speciální příslušenství : | konektory a přesně tvarované podložky součástí reproduktoru |
| Plug & Play instalace : | ANO |
| SPL 1W / 1m : | 93,7 dB |
| Vnější průměr : | 165 mm |
| Vnitřní průměr : | shodný s originál reproduktorem |
| Instalační hloubka : | - |
| Materiál membrány : | Polyglass |
| Značka / výrobce : | Focal |
![]()
Vytvořeno systémem www.webareal.cz