| Jméno | Účel | Vypršení |
|---|---|---|
| show_cookie_message | Ukládá informaci o potřebě zobrazení cookie lišty | 1 rok |
| __zlcmid | Tento soubor cookie se používá k uložení identity návštěvníka během návštěv a preference návštěvníka deaktivovat naši funkci živého chatu. | 1 rok |
| __cfruid | Tento soubor cookie je součástí služeb poskytovaných společností Cloudflare – včetně vyrovnávání zátěže, doručování obsahu webových stránek a poskytování připojení DNS pro provozovatele webových stránek. | relace |
| _auth | Zajišťuje bezpečnost procházení návštěvníků tím, že zabraňuje padělání požadavků mezi stránkami. Tento soubor cookie je nezbytný pro bezpečnost webu a návštěvníka. | 1 rok |
| csrftoken | Pomáhá předcházet útokům Cross-Site Request Forgery (CSRF). | 1 rok |
| PHPSESSID | Zachovává stav uživatelské relace napříč požadavky na stránky. | relace |
| rc::a | Tento soubor cookie se používá k rozlišení mezi lidmi a roboty. To je výhodné pro web, aby vytvářet platné zprávy o používání jejich webových stránek. | persistentní |
| rc::c | Tento soubor cookie se používá k rozlišení mezi lidmi a roboty. | relace |
| AWSALBCORS | Registruje, který server-cluster obsluhuje návštěvníka. To se používá v kontextu s vyrovnáváním zátěže, aby se optimalizovala uživatelská zkušenost. | 6 dnů |
| 18plus_allow_access# | Ukládá informaci o odsouhlasení okna 18+ pro web. | neznámý |
| 18plus_cat# | Ukládá informaci o odsouhlasení okna 18+ pro kategorii. | neznámý |
| bs_slide_menu | neznámý | |
| left_menu | Ukládá informaci o způsobu zobrazení levého menu. | neznámý |
Tel: 608 979 799, 602 703 244 e-mail: autex@autex.cz Doprava zdarma od 2.000,- Kč! Záruka nejnižších cen! Technická podpora!
Úvod » Reproduktory do auta » 165 MM ( 6" ) » MB Quart QS165 - <p>2-pásmové komponentní reproduktory MB Quart, 16 cm, 90 W RMS, 3 <span>Ω</span></p>
| Výrobce: | MB Quart | ||
Série QS je možná nejvíce věrná původní značce MB QUART ještě ručně vyráběné v Německu. Dnes je tomu jinak a MB Quart je speciálně zaměřen na reproduktory, které jednoduše vyměníte za originál. Série QS je však jiná. Hlavním atributem je 3 Ohmová impedance, která zajišťuje velmi vysokou účinnost a to i při zapojení na autorádio! Objem a reprodukce zvuku je skutečně úžasná! V balení jsou dále extrémně kompaktní výhybky přímo na kabeláži, takže i tyto reproduktory lze nainstalovat velice jednoduše.
Parametry Reproduktorů :
| Kód produktu : | QS165 |
| Typ reproduktorů : | 2-pásmové komponentní |
| Zatížitelnost RMS / MAX : | 90 / 180 W |
| Impedance : | 3 Ω |
| Průměr středobasového reproduktoru : | 165 mm |
| Průměr výškového reproduktoru : | 25 mm |
| Materiál výškového reproduktoru: | Hedvábí |
| Frekvenční výhybka součástí balení : | ANO |
| Frekvenční rozsah : | 56 - 22.000 Hz |
| Krycí mřížka v sadě : | ANO |
| Speciální příslušenství : | - |
| Citlivost : | 91 dB |
| Vnější průměr : | 165 mm |
| Vnitřní průměr : | 143 mm |
| Instalační hloubka : | 60 mm |
| Materiál membrány : | Polypropylen |
| Rozměry výhybky : | kompaktní na kabelech s možností útlumu výškového repro |
| Značka / výrobce : | MB Quart |
![]()
Vytvořeno systémem www.webareal.cz